Kırılan Ps3 gamepad’i için Mario Götze’yi suçlamak!

Mario Thissen adlı FIFA oyuncusu ve futbol fanı, FIFA 15 oynarken Götze’nin 90.dakikada kaçırdığı penaltı yüzünden dünya kupası finalini kaybedince DualShock 3’ünü kırdı!

Buraya kadar binlerce kez duyduğunuz bir “nerd rage” hikayesi gibi geliyor olabilir, lakin burada bitmiyor. Thissen DualShock3’ünün icabına baktıktan sonra Mario Götze’nin resmi facebook sayfasına gidip “Alter-ego’sunun kaçırdığı penaltı yüzünden” kendisine 50 euro borçlu olduğunu yazdı ve kırılan gamepad’in fotoğrafını paylaştı.

İşi keyifli hale getiren ise Mario Götze’nin buna esprili bir dönüş yapmakla kalmayıp, bir de özel mesaj atması ve 50 euro ödemeyi kabul etmesi oldu.

Mario Götze’yi takdir ediyoruz, hem ne demişler, mizah daima kazanır. Tabii olan yine zavallı DualShock 3’e oldu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr