div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Kıyamet Savaşçıları için lonca sistemi…

- Advertisement -

Bu ay açık beta sürümü ile oyunculara kapısını açan Kıyamet Savaşçıları, RPG türü oyun tutkunlarının şimdiden vazgeçilmezi oldu. Gerçek zamanlı RPG türündeki oyun içerisinde; multiplayer oyun deneyimi, lonca sistemi, Takım Zindanları ve BvB Savaşları (Birlik Savaşları) oyunculara eğlenceli zamanlar sunuyor.

Loncalar
Her sunucuda bolca lonca bulunuyor ve genel muharebe gücü loncaların seviyelerini belirliyor. Lonca seviyesi ve lonca içerisindeki elitlerin sayısı loncanın genel muharebe gücüne katkı sağlıyor. Bu nedenle loncaların her bir üyesi loncaya katkıda bulunmak ve üyesi oldukları loncayı sürekli geliştirmek için birlikte çalışmak zorunda. Loncanın lideri ise az katkıda bulunan üyeleri loncadan çıkarabiliyor.

Kıyamet Savaşçıları’nda her bir lonca kendi klanına sahip olabiliyor. Ayrıca Lonca Salonu, Simya ( yakında açılacak), Lonca Kasası, Diyarlar, Bit Pazarı da buna dahil. Birlik seviyesi yükseldikçe daha fazla savaşçı alımı yapılabiliyor. Birliğin seviye atlaması içinse üyelerin birlik görevlerini tamamlaması gerekiyor. Böylece Bit Pazarı, diyarlar, daha fazla eşya ve seçenek açılıyor.

Diyar, gizli zindanlara giriş bölgesi. Zaman Diyarı, Yıldız Diyarı ve Ejderha Diyarı oldukça fazla deneyim imkanı sunarken kostüm için gerekli taşlar gibi ender eşyalar buralarda bulunabiliyor.

GvG Savaşı
GvG Savaşı, bir sunucudaki en güçlü loncayı belirleyen bir savaş. Yeni sunucunun açılışının üçüncü günü ve her Cuma akşamı saat 20:00 ila 21:00 arasında en iyi 3 loncanın üyelerinin katılabildiği Kuşatma Savaşı yapılıyor. (İlk Kuşatma Savaşına, daha önce savunma yapacak bir kazanan olmadığı için en güçlü 4 Lonca katılıyor.) Tahta oturmuş en iyi takım savunma tarafı oluyor. Diğer iki takım ise kuşatmayı yapıyor. Eğer kuşatma başarılı olursa tahta en büyük zararı vermiş olan takım kazanıyor ve gelecek haftanın yeni savunmacısı oluyor.

Savunma tarafı, 3 farklı tesisi saldırıdan korumak zorunda. Kazanan takımın her üyesi günlük maaş, içerisinde yetenek parşömenlerinin de olduğu GvG hediye paketleri ve yüklü miktarda EXP puanı kazanıyor. Ayrıca kazanan loncanın lideri 3 haftadan fazla tahtı başarılı bir şekilde korursa özel silahların sahibi olabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler