Konami, Kojima’nın izlerini siliyor!

Nisan ayından itibaren Hideo Kojima’nın Konami’deki görevini bırakmasının sonuçlarını (maalesef) görmeye başladık.

NeoGAF’ın farkettiği üzere Konami’nin en son upload ettiği Metal Gear Solid V: Phantom Pain kutu tasarımlarında Kojima’nın adı ve Kojima Productions’ın logosu bulunmuyor. Bir şekilde, olaylar Kojima’nın kendi yarattığı, zirveye çıkardığı ve orada tuttuğu serinin son oyununda ismen de olsa görülmesini engelleyecek noktaya ulaşmış gibi gözüküyor.

Metal Gear Solid V: Phantom Pain 1 Eylül tarihinde Playstation 4, Playstation 3, Xbox One ve Xbox 360 kullanıcıları ile buluşacak, PC sürümü ise 15 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak.

Peki Hideo Kojima’nın gerçekten de oyunun herhangi bir yerine kendi izlerini bırakmayacağını mı düşünüyorsunuz? Hiç sanmıyoruz, bakalım oyun çıktıktan sonra “belki de bu havada süzülen ağustos böceğinin sırtına oturmuş bir Hideo Kojima vardır?” diye oyun içinde yapımcının izlerini arayan kaç kişi çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr