Konami’den MGS V’in bozulan kayıt dosyalarına ara çözüm!

Metal Gear Solid V: Phantom Pain çıktı ve genel anlamda büyük problemlere sahip değil, biz de yeterince inceledikten sonra kısa sürede Level Online’da incelemiş olacağız.

Oyun dediğimiz gibi genel anlamda beklentileri fazlasıyla karşıladı, çok önemli teknik problemlerle de yüzleşmemişti, taa ki kayıt dosyası bozulması problemine kadar. Konami durumun farkında ancak henüz bir yama çıkartabilmiş değil, haliyle bir ara çözüm önerdi.

Bu problemi yaşamamanız için 29 ve 42. görevlerde Quiet’ı yanınıza almadan oynamanız gerekiyor ve bu problem tüm platformları etkiliyor.

Konami problemden dolayı özür diledi kısa sürede bir yama çıkaracağını da duyurdu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr