Koreli pop grubundan ışın kılıcı bestesi!

K-Pop grubu Exo, “Lightsaber” adlı şarkısıyla ortalığı karıştırmaya hazırlanıyor!

Dünya kendini çok fena bir Star Wars:The Force Awakens çılgınlığına hazırlıyor artık. Hatta muhtemelen bu çılgınlık çoktan başladı bile.

Bir haber kaynağına göre, erkek grubu Exo, Kore’deki Walt Disney ile anlaşarak “Lightsaber” isimli, ışın kılıcı anlamına gelen şarkı için yeniden birleşme kararı aldı. Şarkının videosunu izlediğinizde klişenin dibine vurduklarını düşünebilirsiniz. Hatta serinin hayranları için ne kadar utandırıcı ise Exo hayranları için o kadar muhteşem bile denebilir.

Eğer Jedi’ların ışın kılıçlarının bilardo salonlarında güzel gözüktüğünü düşünüyorsanız eğer, may the force be with you!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr