League of Legends’in 5.14 yaması çıktı!

Riot Games’in ünlü multiplayer online battle arena oyunu League of Legends, 2009 yılında çıkmıştı. Son zamanların en ünlü oyunlarından biri olan League of Legends’ın yeni yaması yayınlandı.

Oyunun 5.14 yamasıyla oyuna bazı küçük düzeltmeler ve bazı büyük ayarlamalar yapıldı. En büyük değişimlerden biriyse Gangplank ve Miss Fortune kullanıcı arayüzü iyileştirmeleriyle yeniden çalışır hale geldi. Baron ve ejder karşılaşmaları hakkında da birkaç düzeltilme yapıldı ve kronometrenin özelliği iki takım içinde değiştirildi.

Öte yandan League of Legends’in birçok MOBA oyununun da olduğu gibi ücretsiz bir oyun olduğunu hatırlatmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. eren 2 years ago | Cevapla
    bir çok moba oyunu gibi ücretsiz demişsinizde Dota2de parası olan kazanır bir yerden sonra yetenekten sonra olay paraya dönüyor fakat lol'de sadece zevkidir.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr