League of Legends’ın yeni şampiyonu Jhin karşınızda!

League of Legends gelişmeye devam ederken şampiyon havuzuna bir yenisini daha ekliyor. Karşınızda Virtüöz, Jhin!

Riot Games bir süredir oyuncularını DeadEye’le meşgul ediyordu. Zed, Sona, Garen ve Vi’nin ölmesiyle herkesin kafasında bir soru işareti oluşmuştu ve şimdi ise yeni şampiyonu çıkarmadan önce gizliden gizliye tanıtmayı seven Riot Games, Jhin’i duyurdu. Yeni şampiyonumuz Nişancı rolünde görev alacak. Yeteneklerine baktığımızda ise ilk defa gördüğümüz mekanikler yer alıyor ve oldukça fazla hasar veriyor.

lvljhin

Graves’e gelen mermi kovanı özelliği Jhin’de de yer alıyor fakat bu sefer dört mermiden sonra tekrar dolduruyor ve dördüncü vuruşu yüzde yüz kritik vurarak oldukça fazla hasar veriyor. En çok dikkat çeken yeteneği ise R: Son Perde yeteneği, çok büyük bir alandaki hedeflere dört atış yapıyor ve yine dördüncü atış fazladan hasar ve kritik vuruş yapıyor.

Bakalım yeni şampiyon metaya uyum sağlayıp kendine yer bulabilecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr