Legacy of the Void sahipleri Artanis’e erkenden kavuşacak!

Heroes of the Storm’un çok beklenen kahramanı Artanis’in savaş meydanlarına ineceği gün giderek yaklaşıyor.

27 Ekim tarihinde Heroes of the Storm’e eklenecek olan karaktere Starcraft II: Legacy of the Void için ön sipariş veren oyuncular daha erken kavuşacaklar. Buna göre eğer ürünü satın aldıysanız Artanis 20 Ekim tarihinde Heroes of the Storm’da bedava olarak size sunulacak. Eğer 20’si ile 10 Kasım tarihleri arasında satın alırsanız da aldığınız gün hesabınıza eklenecek.

Eğer oyunu kutulu olarak erken sipariş verdiyseniz ve kutu elinize erkenden ulaşmayacaksa Blizzard’a bir ticket açıp oyunu satın aldığınızı belirten herhangi bir kanıt gösterdiğiniz anda (dekont vs.) Blizzard yeni kahramanı HotS hesabınıza ekleyecek. Gayet kolay, değil mi?

Bakalım Artanis’in savaş alanına getirdikleri ne olacak, merakla bekliyoruz.

314197-h1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr