Level DVD Şubat ayı içeriği Cloud üzerinde!

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve ihtiyaçlara uyum sağlamak için LEVEL DVD şekil değiştiriyor ve LEVEL Cloud oluyor. Bundan sonra sadece PC’nizden değil, yeni nesil optik sürücüsü olmayan mobil cihazlardan da tüm içeriğe ulaşabileceksiniz.

LEVEL Cloud arabirimine ulaşmak için http://dvd.level.com.tr\ adresini açmanız yeterli olacak. Bu şekilde LEVEL DVD’deki içeriğin tamamına ve boyutları sebebiyle LEVEL DVD’ye ekleyemediğimiz onca içeriğe erişebileceksiniz.

LEVEL Cloud arabiriminde sol üstteki ikona tıkladığınızda açılan menüyü kullanarak içeriğin sıralı tam listesine ulaşabileceğiniz gibi, sağdaki menüyü kullanarak tüm kategorileri bir arada görebilirsiniz. Kategoriler altında bulacağınız içeriklere erişmek içinse, ilgili kategoriye girdikten sonra ulaşmak istediğiniz içeriğe tıklayabilirsiniz. Böylece istediğiniz içerik tüm detaylarıyla birlikte ekrana gelecek. Eğer isterseniz “İndir” butonu ile içeriği bilgisayarınıza ya da mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Clipboard02

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr