Life is Strange Deluxe Edition ile Max’i son kez oynama şansı!

Life is Strange, olayların öncesini anlatacak olan 3 bölümlük DLC’sini geçtiğimiz gün duyurmuştu. Life is Strange: Before the Storm, ilk sezonun kahramanı Max ile oynayabilmeniz için bonus bir bölüm içeriyor.

Ancak kötü bir haberimiz var, bu bonus bölümü oynayabilmeniz için Deluxe Edition’ı satın almanız şart. “Sizlere Max ile oynayabilmek için son bir şans sunuyoruz. Before the Storm olaylarından çok önce gerçekleşen “Veda” adında bir bölüm,” diye açıklıyor geliştirici Deck Nine. “Başlı başına olacak bu bonus bölüm, sadece Life is Strange: Before the Storm’un Deluxe Edition versiyonunu alanlara sunulacak,” diye de ekliyor.

Belirtmekte fayda var, ne Complete Season ne de Season Pass sürümleri bu bölümü içermeyecek. Bunlara ek olarak Deluxe Edition, Chloe için üç ilave kıyafet ve oyuncuların sessiz ve etkileyici anlarında oyun içi müziğini değiştirebilecekleri Mixtape Modu’nu da içerecek.

Oyunun yayımcısı Square Enix, Life is Strange: Before the Storm’un 20 dakikalık bir oynanış videosunu bizlerle paylaştı:

Before the Storm’un ilk bölümü 31 Ağustos’ta PS4, Xbox One ve PC platformlarında bizlerle olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr