Life is Strange’in ikinci sezonu uzaktan göründü…

Dontnod’un kurucularından Alain Damasio’nun Alchimy ile yaptığı sohbette serinin devamına dönük ciddi bir ipucu söz konusu.

Öncelikle serinin son bölümü hakkında bir şey okumamaya çalışan, hatta tashih kısmını ben halledeceğimden Ertekin’den spoiler vermemesi konusunda özellikle ricacı olan ben, oyunun bu konuda bir ipucu verip vermediğinden tamamen habersiz bir şekilde yazıyorum bu yazıyı. Alchimy ile yaptığı röportajında kendisini “Dontnod tarafından geliştirilen Life Is Strange’de Script Doctor olarak görev yaptım ve daha sonra Life is Strange 2’de de görev alacağım” şeklinde tanıtan Damasio’nun sözleri kısa süre sonra Alchimy tarafından “Eğer oyunun bir devamı olursa elbette buna iştirak etmekten mutluluk duyarım.” şeklide editlendi.

Bununla birlikte oyunun ikincisinin veya ikinci sezonunun başka karakterler ve başka mekanlar ile geçmesi oldukça olası gözüküyor. Ben karakterlere ne olup bittiğini henüz bilmediğimden bu konuyu yorum yapmadan geçiyorum.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr