Life Is Strange’in yapımcısından: Vampyr

Remember Me ve halen devam eden Life Is Strange oyunları ile adını duyuran Dontnod’un üzerinde çalışmaya devam ettiği Vampyr’den ilk teaser trailer geldi.

Aksiyon-RPG olarak tasarlanan oyun birinci dünya savaşının hemen sonrasında geçiyor. Oyundaki kahramanımız ispanyol gribi taşıyan bir hastası tarafından ısırıldıktan sonra doğaüstü güçlere sahip bir kan emici haline dönüşüyor. Tıpkı SW: Knights of the Old Blood’da olduğu gibi yaklaşımınızı seçmek de sizin elinizde olacak. Doğaüstü güçlerinizi insanların lehine kullanmaya çalışmak veya ‘beslenerek’ kısa sürede güçlenmek elinizde.

Bugüne kadar sadece art görselleri yayımlanan oyunun bir dakikalık teaser trailer’ı da bizlerle buluştu. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlara çıkacağı henüz net değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games and Politics, İstanbul Studio-X’te kapılarını açıyor. https://t.co/QUKRxZINcP https://t.co/16ctFnrOvs
Peak yeni takım arkadaşları arıyor. https://t.co/4Mekndf4TK https://t.co/r9MPWbdLh1

Flickr