Life Is Strange’in yapımcısından: Vampyr

Remember Me ve halen devam eden Life Is Strange oyunları ile adını duyuran Dontnod’un üzerinde çalışmaya devam ettiği Vampyr’den ilk teaser trailer geldi.

Aksiyon-RPG olarak tasarlanan oyun birinci dünya savaşının hemen sonrasında geçiyor. Oyundaki kahramanımız ispanyol gribi taşıyan bir hastası tarafından ısırıldıktan sonra doğaüstü güçlere sahip bir kan emici haline dönüşüyor. Tıpkı SW: Knights of the Old Blood’da olduğu gibi yaklaşımınızı seçmek de sizin elinizde olacak. Doğaüstü güçlerinizi insanların lehine kullanmaya çalışmak veya ‘beslenerek’ kısa sürede güçlenmek elinizde.

Bugüne kadar sadece art görselleri yayımlanan oyunun bir dakikalık teaser trailer’ı da bizlerle buluştu. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlara çıkacağı henüz net değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr