Logitech G910 sonunda Türkiye’de

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği dünyanın en hızlı mekanik klavyesi Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard sonunda Türkiye’ye geldi.

Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunduğu söyleniyor. Üstün dayanıklı olduğu söylenen klavyede akıllı aydınlatma sistemi de var. 70 milyon tuş darbesine dayanıklı Orion Spark, pazardaki diğer ürünlere kıyasla yoğun oyun oynamadan kaynaklanan aşınmaya karşı %40 daha uzun ömürlü olduğu söyleniyor.

Logitech G910’ın her bir tuşu, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiş.

Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macro’ları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech G910’un oyunseverlerin ve e-Spor oyuncularının yorumları doğrultusunda geliştirildiğini söyledi.

Logitech G910’un Türkiye için tavsiye edilen satış fiyatı ise 749 TL olarak belirlendi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr