Logitech’ten profesyoneller için: G900 Chaos Spectrum

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, endüstri lideri kablosuz teknolojisini, gelişmiş optik sensörünü, esnek çok yönlü tasarımını ve kişiselleştirilebilir aydınlatma özelliğini, G900 Chaos Spectrum Gaming Mouse’da buluşturdu. Profesyonel eSpor oyuncuları tarafından güvenilen Logitech® G900 Chaos Spectrum, gecikme yaşanmadan anında tepki veren kablosuz performansı ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Mekanik pivot tuş yapısı ve hafifliği sayesinde maksimum performans ve uzun süreli oyun keyfi sunuyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Logitech Oyun Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ujesh Desai, “Fikrini aldığımız profesyonel eSpor oyuncularından hiçbiri, kablolu mouse kullanmayı sevmiyor. Kablosuz mouse’un kullanma özgürlüğünü, kablolu mouse’un da performans ve güvenilirliğini istiyor. Bu bilgilerden yola çıkarak söyleyebilirim ki, bizim tasarım hedefimiz; rakiplerimizden daha hızlı ve kablosuz bir mouse üretmekti. G900 Chaos Spectrum’un bu istekleri karşıladığına ve bugüne dek ürettiğimiz en iyi gaming mouse olduğuna eminiz.” dedi.

Profesyonel Sınıf Kablosuz Teknoloji
Logitech® G900 Chaos Spectrum, 1 milisaniye rapor hızı ve 2,4 GHz kablosuz bağlantısıyla, kablolu ve kablosuz rakiplerinden daha iyi performans gösteriyor. Sensörün güç tüketimini önemli derecede azaltan yeni saat ayar teknolojisi sayesinde, tek şarjla 32 saat boyunca (var olan aydınlatmayla 24 saat) kesintisiz oyun oynanabiliyor. Logitech Gaming Software Battery Assistant, G900 Chaos Spectrum’un pil ömrünü bildirerek, oyunun yarıda kesilmesini engelliyor. Şarj etmek için oyunu durdurmaya gerek olmadan kablosuz ve kablolu modlar arasında sorunsuz geçiş yapılabiliyor. Tamamen boş bir pilin yeniden şarj olması, yaklaşık 2 saat alıyor.

BultenEklenti-635944130352358750

En Hassas Optik Sensör
PMW3366, Logitech’in gelişmiş teknolojisiyle üretilen, saat ayarlama özelliğine sahip optik oyun sensörü. Oyun tutkunları ve profesyoneller tarafından piyasadaki en iyi gaming mouse sensörü olarak kabul edilen PMW3366, en hassas dokunuşları bile düzgün ve duyarlı bir performansla ekrana yansıtıyor. DPI, 200 ile 12.000 aralığındaki sıfır filtreleme ve düzeltme özelliğiyle, hangi hızda olursa olsun üstün izleme ve doğru tepki verme kabiliyeti sağlıyor.

Ele ve Tarza Göre Tamamen Kişiselleştirilebilir Yapı
G900 Chaos Spectrum, esnek çok yönlü tasarımının ötesinde, manyetik tuş kapakları kullanılarak gerçek anlamda sağ ve sol ele uygun bir mouse’a dönüşebiliyor. Avuç içi, pençe ve parmak ucu tutuş stillerinin haricinde, farklı tutuşlar için de tasarlanan mouse’un, aydınlatma rengi ve parlaklığı, Logitech Oyun Yazılımı’nda bulunan 16,8 milyon renkten seçilerek; stil, sistem ve ortama uyacak şekilde programlanabiliyor. G900 Chaos Spectrum, yanıp sönen ışıklarıyla kullanılabildiği gibi, sistem kapalıyken uyku moduna da alınabiliyor. Sensör, üstün performans için, kullanılan yüzeyin fiziksel ve yansıtıcı özelliklerine göre ayarlanabiliyor.

Mekanik Pivot Tuş Tasarımı
G900 Chaos Spectrum sahipleri, mekanik pivot tuş tasarımıyla, üstün tepki kabiliyetinin yanı sıra, hızlı, doğru ve güvenilir tıklama performansına sahip oluyor. Tuşlar, hassas ve etkin tıklamayla hızlı geribildirim almak üzere tasarlandı. Metal yay gerginliğini ayarlayan sistem ve özel mekanik menteşeler, sol ve sağ tuşların içine yerleştirildi. Sistem, tuşlar ve anahtarlar arasındaki ön hareket mesafesini azaltırken, her bir tıklama için gereken kuvveti en aza indiriyor ve tıklamalar arası tepki süresini azaltıyor. Sonuç; yüksek tepki hızı, hassas, doğru ve güvenilir bir tıklama performansı.

Kusursuz Tasarlanan Hafif Yapı
Logitech® G900 Chaos Spectrum, dengesini korurken aynı zamanda her bileşenindeki ağırlığı azaltmak için optimize edildi. Kaplamasından, süper hızlı tekerleğin yerleştirildiği çukur hazneye kadar tüm parçaları tizizlikle analiz edilerek, daha hafif olarak tasarlandı. Böylece; uzun süre rahat kullanım ve hızlı geribildirim sağlayan, 107 g ağırlığında bir gaming mouse üretildi.

Fiyat ve Bulunurluk
Logitech® G900 Chaos Spectrum’un Nisan 2016 itibarıyla Avrupa’da, 179€ tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunulması bekleniyor.

BultenEklenti-635944129642827500

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr