Mad Max’in yeni tanıtım videosu geldi

1 Eylül’de çıkacak olan Mad Max artık çıkışa hazırlanıyor. Çıkış öncesi yeni video ile şov yapıyorlar. Üstelik video tek de değil, bir çok farklı videodan oluşuyor ve siz hangi oyun tarzını istiyorsanız onu seçerek izleyebiliyorsunuz. Kesinlikle oyun çok çılgın ve çok güzel duruyor.

Shadow of Mordor’un arabalı versiyonu hissi de vermiyor değil. Her an bir aksiyon, her an bir heyecan. Durmak yok, yola devam. Binaların havaya uçması, arabalar, insanlar… Tam bir çılgınlık. Steam üzerinden, 89TL’ye pre-order yapabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr