Mafia III’e yeni oynanış videosu geldi!

Gamescom’da tanıtılan ve yayınlanan oynanış videosu oyunculardan karışık tepkiler alan Mafia III’e ait yeni bir video yayınlandı.

Bu defa oyunun yaratıcısı Hangar 13’ün başyapımcısı Andy Wilson ve kreatif direktörü Haden Blackman’da teşrif ediyorlar. Konu ise çetrefilli, zira ikilinin oyunun açık dünya modeli konusunda verdiği vaatlerin ne kadar gerçekleştiğini görmemiz için biraz daha zamanımız var.

Daha önce de yazmıştım sanırım, oyuna dair yayınlanan iki adet oynanış videosu ilk kez duyurulan bir oyuna ait olsaydı çok daha farklı bir tepki verebilirdim ama bu oyunun adı Mafia III ve maalesef bu iki trailer’da olan bitenler Mafia oyunlarında daha önce gördüklerimize benzemiyor, olumsuz anlamda.

Oyun 2016 yılı içinde PC ve yeni nesil konsollar ile buluşacak.

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. Ahmet Öztürk 4 years ago | Cevapla
  Benim İngilizcem pek iyi değilde kısaca özetlermisiniz ne gibi vaatleri var oyun nasıl olucakmış ?
  • Samet 4 years ago | Cevapla
   Adamlar demiş ki 1960 ların havasını oyunda free gezerken görebilirsiniz ozamanların polislerinin sistemini sokaklardaki insanlar başka insanların polis tarafından yakalanması falan. Şehirin yaşadığından bahsetmişler ve oyunculara bir çok seçenek sunduklarını belirtmişler. Oyuncuya yapacak bir çok mekanik vermişler görevlerde falan tek düze değilde farklı şeyler gördüğünüz gibi insanları arabadan atmak arabadan inip başka arabaların üzerine sürmek vs. Ayrıca anladıgım kadarıyla düşman mafya İtalyan mafyası gibi duruyor
   • Ahmet Öztürk 4 years ago | Cevapla
    Oyunun hikayesinden, karakterlerinden veya eski Mafia oyunlarından bahsedilmiş mi peki ? Birde oyunun hikayesi açık dünya olarak mı işlenicek acaba yoksa Serinin ilk 2 oyunu gibi mi tahminlerin varmı bunlar hakkında ?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.