MappleStory 2, Temmuz’da mı çıkıyor?

MappleStory 2’nin final testi aşamalarının tamamlanmasının üzerinden henüz bir ay bile geçmemişken Nexon yayınladığı konferans davetiyesiyle kafaları karıştırdı.

MappleStory 2 oyuncuları testleri tamamlar tamamlamaz oyunun çıkış tarihini beklemeye başladılar. Nexon ‘un ise internet üzerinden davetini yaptığı konferans için yayınladığı görsel hemen ilgi gördü. Görselde yer alan ‘2’ rakamının ters olarak bakıldığında bir kısmının ‘7’ rakamına benzediği görülüyor. Ayrıca bu rakamın ertafında ”Ready Play” ibaresini görüyoruz. Bu da bazı oyuncuların bazı kehanetler ortaya atmasına neden oldu. Buna göre Nexon MappleStory 2’yi tam sürüm olarak 2 Temmuz’da piyasaya sürecek. Bir başka tahmin ise bu tarihte Nexon’un oyunun açık betası başlatacağı yönünde.

Bu tahminler doğru çıkacak mı bilmiyoruz; ancak Nexon’un yakın zamanda MappleStory 2 için bir şeyler planladığı açık. Bekleyip göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr