Mario’nun seslendiricisi Mario T-shirt’ü giyerken Mario oynuyor

Mario Maker sayesinde Mario hayatımıza yeniden girdi. Yani, aslında hiçbir zaman çıkmamıştı ama yine gündeme oturdu. Birbirinden zor yaratılan bölümleri ile Mario Maker kendiliğinden söz ettirirken şimdi de Mario‘nun seslendiricisi Charles Martinet oyunun başına oturdu.

Charles Martinet‘in belki ismini dahi bilmiyordunuz. Kim olduğunu görmemiştiniz bile ama söylememem gerekir ki kendisi oldukça sevimli ve eğlenceli bir insan. Videoda enerjisi ile kendisine hayran bıraktı. Bir yandan oyun oynanırken bir yandan da oyunun seslerini çıkarmaya devam ediyor.

Videoyu kesinlikle izlemenizi öneririm.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr