Marshall’dan akıllı telefon

Akıllı telefon üretimi, artık her türlü elektronik cihaz üreten firma için çok basit bir hale gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Commodore’un akıllı telefon üreteceği haberini duyurmuştuk; şimdi de Marshall (hani şu amfileri ile ünlü olan) müzik tutkunları için bir akıllı telefon geliştirdiğini açıklamış.

4,7 inçlik 720p IPS ekrana sahip olan London adına sahip olan akıllı telefonda; Snapdragon 410 çipseti mevcut. 8MP çözünürlüğünde arka ve 2MP ön kamera bulunmakta. Kameraları ile pek de üstün bir güç sergiliyor olmasa da, müzik tarafı ile kuvvetli olduğunu belirtmemize herhalde gerek yok.

İki kulaklık girişi birden var bu cihazın. Böylece iki kişi aynı anda müzik dinleyebiliyor. Ayrıca içerisindeki program sayesinde de DJ’lik deneyimi sunmayı hedefliyor ve şarkıları miksleme imkanı veriyormuş. Tabi cihazın kendi dahili hoparlörüde ön tarafta ve güçlü ses kalitesine sahip olacakmış.

Şimdilik fiyatına dair bir bilgi yok. Orta seviye bir akıllı telefon olacağından çok pahalı olması beklenmiyor.

Screen-Shot-2014-10-20-at-2.01.20-PM-600x354 marshall-london-smartphone-feat-07162015 marshall-london-smartphone-05-960x640 marshall1 (1)

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr