Mass Effect: Andromeda duyuruldu

Mass Effect evreni bilim kurgu evrenine getirdiği RPG elementleriyle pek çok RPG oyuncusunun favori RPG oyunlarından biri haline geldi, pek çok en iyiler listesine adını yazdırmayı bildi.

E3 2015 ile beraber Mass Effect evreni de yeni oyunuyla genişlemeye hazır olduğunu gösterdi. EA konferansında Bioware’in yaptığı sunumla ortaya çıkan Mass Effect: Andromeda, 2016’nın yaz aylarında piyasadaki yerini alacak. Yapımcılar oyunda açacağımız karakterin insan ve kadın veya erkek olabileceğini açıkladı. Bunun yanında oyunda yepyeni önceki oyunlarda yer alanların aksine yepyeni bir galaksi olan Andromeda’yı keşfedeceğiz ve yoğun bir aksiyon yaşayacağız.

Bioware yaptığı açıklamada oyunun Mass Effect serisinin en iyi yanlarını bünyesinde barındırdığını açıkladı. Buna ek olarak ise oyuncuların Mass Effect’ten beklentilerini daha geniş bir tanıma yaymak istediklerini belirttiler. BioWare ayrıca yayınladığı çıkış videosunda oyuna dair bir takım fikirlere sahip olmamızı da sağladı. Video oynanışa dair herhangi bir detay içermese de oldukça iyi duruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr