Mass Effect’in başyazarı Bioware’e geri döndü!

Elbette aklınıza Mass Effect: Andromeda geldi bizim gibi, değil mi?

Mass Effect 1-2 ve benim çok beğendiğim, insanların ise hiç umursamadığı Jade Empire oyunlarının baş yazarlığını yapan, ondan önce ise Baldur’s Gate II, Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2 oyunları için metin yazarlığı yapan Drew Karpyshyn üç yıl aradan sonra Bioware’e geri döndü. Yukarıdaki oyunların hiç birini oynamamışsanız bile (yok öyle bir ihtimal!), muhakkak Star Wars: Darth Bane üçlemesi ve en sonunda da Bioware’den ayrılmasına yol açan Chaos Born kitaplarını duymuşsunuzdur.

Gel gelelim Karpyshyn’in dönüşü Mass Effect: Andromeda ile alakalı değil, kendi blogunda bahsettiğine bakılırsa Star Wars: The Old Republic üzerinde çalışacak.

drew

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr