Master-Yi’yi hiç böyle görmediniz!

Riot Games’in 1 Eylül’de çıkardığı şampiyon dengeleme patch’inde aralarda bir yerlerde inanılmaz küçük ama bir o kadar önemli bir detay vardı. Master Yi’nin dans hareketleri hızıyla doğru orantılı hale getirildi. Peki sonuç mu?

Youtuber Michał Gumulak “Running in the 90s” şarkısı ile Master Yi’nin hareketini birleştirerek mükemmel bir senkronizasyon yakaladı. Bu sadece sonuçlardan biri, birçok LoL oyuncusu Yi’nin ne kadar hızlı dans edebildiğini görebilmek için hemen denemelere başladı. Michał Gumulak, bu senkronizasyonu nasıl yakaladığını ise Reddit sayfasında açıkladı.

LoL bir kez daha bir oyundan daha fazlası olduğunu, bir “meme” yaratıcısı olduğunu kanıtladı.

Bu arada Master Yi’yi alkışlamayı unutmayalım lütfen. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr