Masters of Anima çıktı!

Büyük bir tehlikede olan dünyayı kurtarmaya hazır olun. Masters of Anima çıktı!

Space Run ve Space Run Galaxy’nin yapımcısı Passtech Games’in yeni oyunu Masters of Anima sessiz sedasız piyasaya çıktı. Savaşçı Ottu’yu kontrol ederek şeytani düşmanlara ve görkemli ordulara karşı savaştığımız oyun görsel açıdan bir hayli hoş gözüküyor. Yayınlanan fragmanda gördüğümüz kadarıyla mekanların çeşitliliği, izlemeyi bırakamayacağınız manzaralar ve şimdilik güzel görünen bir oynanışla bizlere ulaşam Masters of Anima’yı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tabii ki son karar size kalmış.

Hikayesinin içinde ufak bir aşk hikayesi de mevcut. Oyunda ki dünyamız Spark’ın en büyük ve en kudretli savaşçılarından Anima’nın çırağı Otto’yu kontrol ediyoruz. Kötü güçlerin sevdiğimiz kadını kaçırıp onu tutsak ettiğini öğreniyoruz ve onu kurtarmak için destansı bir mücadele içine giriyoruz.

Oyun boyunca karşımıza çıkacak Boss’ları yenerek hem kendimizi hem de bizim yanımızda savaşan orduya yeni özellikler kazanıyoruz. Peki, tüm dünyayı aklınızla ve yanınızdaki orduyla kurtarabilecek misiniz?

PC ve yeni nesil konsollar için piyasaya çıkan oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr