Mordheim’ın devasa Boss’larından yeni görüntüler!

Rogue Factor tarafından geliştirilen ve ön incelemesini yaparken bayıldığımız Mordheim: City of the Damned Kasım ayı ortasında piyasaya çıkacak.

Games Workshop tarafından yaratılmış, kendi kitlesini yaratmaktan da geri kalmamış bir masaüstü oyununu baz alan Mordheim: City of the Damned oldukça karanlık bir taktik-rpg oyunu. Oyunun kurulu olduğu temeller oldukça sağlam zira masaüstü oyununda 1999 yılında üretilen kurallar halen geçerli. Masaüstünde Mordheim oynamak istediğimizde halen aynı kitabı kullanıyoruz. Geçen yıllarda oyuna bazı düzenlemeler eklendi ve bunları da internet ortamından edinmek mümkün. Bu da demek oluyor ki oyun teorik olarak düzgün çalışan bir mekaniğe sahip.

TPS kamera açısına sahip olan Mordheim’da, modeller ve şehirler tıpkı masaüstü oyundakine benzer şekilde yaratılmış. Üç farklı ırktan birisini seçerek başladığımız oyun oldukça uzun sürecek bir deneyim vaadediyor ve Kasım ayı başında PC oyuncuları ile buluşacak.

Firma oyunda karşılaşacağımız yeni düşmanları ve devasa boss’ları gösteren bazı yeni görseller yayınladı, bunlardan bazılarını görmek için hayli yukarı bakmanız gerekecek gibi.

Mordheim-23

Mordheim-24

Mordheim-25

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr