MGS V’de Quiet’ı alt etmenin kısa yolu var!

Şimdi bu yazı bir spoiler olacak mı, olma adayı mı, yoksa spoiler ile hiçbir alakası yok mu diye soranlarınız elbet olacak. Şimdi buna ben karar veremem çünkü sizin oyundan ne anladığınızı bilemem. Demek istediğin eğer oyunu yan görevleri dahil en ince ama en ince ayrıntısına kadar 100% bitiren hardcore bir oyuncuysanız, evet spoiler. Ama onun dışında değil. Gerçi oyunda ki en seksi karakteri alt etmenin kısa yolunu söylemek niye spoiler olsun ki. Neyse! Ben diyeceğimi dedim. Yazıya geçebiliriz.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oynarken, oyunun başlarında öyle ya da böyle Quiet ile karşılaşıyorsunuz. Ana hikayenin içinde olmasa bile sonuçta sevdiğimiz bir bacımız. Yani, öyle değil mi? Neyse. Kendileri kartal gözüne sahip ve insan üstü bir güce sahip hoş bir sniper hanımımız ve normal yollarla alt etmesi zor olmadığı kadar keyifli de. Ancak, benim fazla vaktim yok hemen öldürüp ilerlemeliyim diyorsanız buyurun size kısa yolu.

Quiet’ı işaretliyoruz. Quiet’ın üzerine supply drop atmalarını istiyoruz. İki tane supply drop ile vurduktan sonra Quiet tamamdır. Bu kadar. Ciddi ciddi bu kadar. Bana da ilk duyduğumda saçma gelmişti ama buyurun kendiniz izleyin. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr