MGS V’in hikayesi 1 dakikalık videoda anlatıldı.

310179-FFFF

Pekala, burada bir hikaye söz konusu, şimdi Metal Gear Solid V: The Phantom Pain‘i oynamadan önce oynanması gereken bazı oyunlar var. Şimdi her seri oyunun da olduğu gibi değil mi? Eğer hala Phantom Pain’i almadıysanız ve alacaksanız, benim gibi hikayeye’de önem verenlerdenseniz sizi Peace Walker izlemeye davet ediyorum. Tek başına izleyebilirsiniz ancak Ground Zeroes ve Snake Eater‘dan edindiğiniz hikaye bilgileri izlerken sizi bazı konularda daha fazla aydınlatacaktır.

Ne var ne yok ki, insan insana tip olarak benzer ama huy olarak benzemez, ve orada bir yerlerde hikayeyi hem takip etmek isteyip hem de Peace Walker’ı izlemeye üşenenlerimiz de var, yok değil. Bunun için Lore Youtube Kanalı Metal Gear Solid V’in hikayesini yaklaşık olarak 1 dakika içinde anlatıyor. Yine de oyun hikayesini sadece bir saatini ve oyun çıkana kadar paylaşılan tüm fragmanlarda görülen şeyler mevcut. Yine de toparlanmış hali ve gayet açıklayıcı.

Üşengeçlerimiz! Buyurun.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr