Minecraft babası, Notch; “Hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim.”

Minecraft oyununu $2.5 milyar dolara Microsofta satan Markus “Notch” Persson, satma kararını nasıl aldığını anlatan duygusal bir yazı paylaştı. Ve hiçte iyi zaman geçirmiyor.

Beverly Hillste $70 milyon dolara köşk alıp, Selana Gomez ile parti yapan adamımız Notch, Cumartesi günü attığı bir seri tweetin ardından, uzun lafın kısası, yalnız olduğunu söyledi.

2656294-minecraft-xb1-screen07-png

Ayrıca attığı tweetlerde, Mojang’da geri kalan takımın onu pekte sevmediği söyledi.

Şirketi sattığımız zaman verdiğimiz en büyük efor, takımın korunması ve göz kulak olunmasıyla alakalıydı ve şimdi hepsi benden nefret ediyor.

Kendini içine kapanık olarak tanımlayan Persson, ona destek mesajı atan herkese teşekkürlerini iletirken, ileriye dönük olduğunu ve olaylara optimist yaklaştığını söyledi.

Bu arada Mojang’ın eskiden 70% sahip olan Persson, satıştan 1.75 milyar dolar almıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr