Çeşitli ortaklıklarıyla çıkartığı ve hikayenin baskın olduğu oyunlardan tanıdığımız Telltale Games’in Minecraft: Story Mode isimli oyununun bu yıl yapılacak olan Minecon’da tanıtılacağı duyuruldu.

Game of Thrones, Tales from Borderlands, Walking Dead ve Wolf Amoung Us gibi hikayenin önemli olduğu point and click tarzı oyunlardan tanıdığımız Telltale Games, Minecraft temalı diğer oyunlarında olduğu gibi hikayesi bölüm bölüm ilerleyen bir oyun yapacağını duyurmuştu. Telltale Games’in resmi Twitter hesabında gönderdiği resimde Minecon’un logosu bulunuyor ve “Size bir hikaye anlatalım” yazıyordu. Yani Telltale Games’in yaptığı Minecraft: Story Mode’un Londra da 4 ve 5 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan Minecon’da tanıtılacağı işaret ediliyor.

Öte yandan oyunun tam anlamıyla Minecraft gibi olmayacağını ve oyunun PC, Mac, iOS, Android, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’a çıkacağını hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr