Minecraft yapımcısından ücretsiz oyun!

Minecraft yapımcısı Mojang, Steam’e ücretsiz yeni bir strateji oyunu yayımladı, Crown and Council!

Oyunun amacı bir ülkeyi baştan aşağıya inşa etmek ve diğer ülkeleri fethedip dünyaya hükümdar olmaktan geçiyor. 75 haritası ve 300 MB indirme boyutuyla, ücretsiz olarak Steam’de sizleri bekliyor. Ayrıca 75 harita haricinde kendi haritanızı yapmaya yarayan araçlarda bulunuyor.

Crown and Council’in tuhaf yanı ise Mojang stüdyosundan sadece bir kişinin, Henrik Pettersson’ın hazırlaması. Koca stüdyoda sadece bir kişinin bu oyunu yapması Mojang’ın ne kadar kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor.

Sadece Windows sürümünde çalışan Crown and Council, hızlı ve kolay oynanabilirliği ile ücretsiz olarak Steam‘de sizleri bekliyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Oğuz 1 year ago | Cevapla
    Minecraft severler için küçük bir sürpriz olmuş. Minecraft'ın ücretsiz bir çok güzel oyunu var. İşte bunlardan bir tanesi, online savaş yapılıyor; http://www.oyundedem.com/online-minecraft-savasi.html

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr