Mobil platformlara yeni oyun: Beasts vs Bots

Nexon’un mobil platformlar için oyun yayınlayan bir kolu olan Nexon M, yeni bir mobil oyunu duyurdu. Beasts vs Bots ismindeki bu yeni oyun RTS oynanışa sahip ve oyun için yeni bir video yayınlandı. Beasts vs Bots bu yıl içerisinde iPad ve iPhone için AppStore’da, android cihazlar içinse Google Play’de erişilebilir olacak.

Yapımcı firma Shiver Entertainment gerçek zamanlı strateji deneyimini PC oyunlarından farksız şekilde mobil cihazlarına getireceklerini söylüyor. Bina gelişimi, stratejik savaşlar, bireysel askeri ünite gelişimi ve heyecanlı PvP savaşlarının Beasts vs Bots’da yer alacağı belirtiliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr