Monster Notebook Gözünü Kıbrıs’a Çevirdi

2005 yılından bu yana faaliyet gösterdiği yüksek performanslı mobil bilgisayar segmentinde ürettiği birbirinden başarılı ürünlerle hem oyunseverlerden hem de donanım editörlerinden tam not alan Monster Notebook, kullanıcılarından aldığı güç ve destekle büyümeye devam ediyor.

Uluslararası bir marka olma yolunda ilk adımı 6 – 9 Ocak 2016 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilen Uluslararası Tüketici Teknolojileri Fuarı CES 2016’ya katılan tek Türk firması olarak atan Monster, fuarda ipuçlarını verdiği büyüme çalışmalarının ilk meyvesini aldı.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Mayıs ayında Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde ilk yurtdışı şubesini açan Monster, Türkiye’deki oyunsever ve profesyonellerden sonra yüksek performanslı bilgisayarlarını Kıbrıs’taki tüketicilere de sunuyor. Oyuncular için özel olarak geliştirdiği ve özelleştirdiği Huma, Abra, Tulpar ve Semruk serisi notebook modellerinin yanı sıra mobil iş istasyonları arasında Türkiye’de en çok rağbet gören Markut modellerini de Kıbrıslı teknoloji meraklılarıyla buluşturan firma, böylelikle en yeni ürünlerini Kıbrıslılara ilk elden sunuyor.

En son teknolojilerle donatılan Monster bilgisayar modellerini almadan önce yakından incelemek isteyenler için ideal bir ortam da hazırlayan Monster, tüketicilerden övgü alan satış sonrası teknik destek hizmetini Kıbrıslı kullanıcılara da sunmakta.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr