Mooncrest’in yapımcısı kickstarter’ı iptal etti…

Bioware’de çalışmış dört oyun geliştiricisi tarafından geçtiğimiz ay duyurulan RPG oyunu Mooncrest’in kickstarter projesi başarısızlıkla sonuçlandı.

Dört eski Bioware çalışanı tarafından kurulan KnightMayor tarafından başlatılan 400.000 dolar hedefli kickstarter kampanyası 1400 destekçiden ancak 48.000 dolar toplanabilmiş olmasının neticesinde iptal edildi.

“Geçen hafta boyunca bu kampanyanın hedefine ulaşamayacağını ibrak ettik ve yapılacak en iyi şeyin bunu iptal etmek olacağını hissettik.” diyen KnightMayor, hazır oldukları zaman başka bir kickstarter kampanyası düzenleyeceklerini de açıkladı.

Mass Effect, Jade Empire ve Star Wars: The Old Republic gibi oyunların yapılışında çalışmış olan Rick Burton, James Henley, Brian Ledden ve Jeffrey Visgaitis tarafından kurulan KnightMayor tatsız başlangıcın ardından pes etmiş değil ve daha iyi bir hazırlıkla, daha iyi bir sunum ve daha iyi fikirler ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr