Mooncrest’in yapımcısı kickstarter’ı iptal etti…

Bioware’de çalışmış dört oyun geliştiricisi tarafından geçtiğimiz ay duyurulan RPG oyunu Mooncrest’in kickstarter projesi başarısızlıkla sonuçlandı.

Dört eski Bioware çalışanı tarafından kurulan KnightMayor tarafından başlatılan 400.000 dolar hedefli kickstarter kampanyası 1400 destekçiden ancak 48.000 dolar toplanabilmiş olmasının neticesinde iptal edildi.

“Geçen hafta boyunca bu kampanyanın hedefine ulaşamayacağını ibrak ettik ve yapılacak en iyi şeyin bunu iptal etmek olacağını hissettik.” diyen KnightMayor, hazır oldukları zaman başka bir kickstarter kampanyası düzenleyeceklerini de açıkladı.

Mass Effect, Jade Empire ve Star Wars: The Old Republic gibi oyunların yapılışında çalışmış olan Rick Burton, James Henley, Brian Ledden ve Jeffrey Visgaitis tarafından kurulan KnightMayor tatsız başlangıcın ardından pes etmiş değil ve daha iyi bir hazırlıkla, daha iyi bir sunum ve daha iyi fikirler ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr