Mordheim: City of the Damned için senaryo fragmanı yayımlandı!

Bu ayın 20’sinde piyasaya çıkmasını beklediğimiz ve oldukça da umutlu olduğumuz Mordheim: City of the Damned’ın senaryosu hakkında ipuçları veren fragman yayımlandı.

TPS kamera açısına sahip olan Mordheim’da, modeller ve şehirler tıpkı masaüstü oyundakine benzer şekilde yaratılmış. Üç farklı ırktan birisini seçerek başladığımız oyun oldukça uzun sürecek bir deneyim vaadediyor ve önümüzdeki hafta PC oyuncuları ile buluşacak.

Oyunda her bir Warband için ayrı bir senaryo bulunacak, yani tek bir karakter seçip senaryoyu o karakterin artı ve eksilerine göre oynamaktan ziyade, tamamen başka hikayelerin içine düşeceksiniz. Bu Warband’ler sırasıyla The Human Mercenaries, Skaven, Sisters of Sigmar ve Cult of the Possessed. Dört Warband için dört ayrı senaryo sunulması oldukça ilgi çekeceğe benziyor.

Aşağıdaki fragmanda oyun boyunca karşılaşacağımız kahramanlardan Luther Wolfenbaum, Bertha Bestraufrung, Fylch Sharptail ve Merga Ottweiler’ı görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr