Mortal Kombat X’e yeni karakter: Tremor

Mortal Kombat X piyasaya çıkalı öyle veya böyle üç aydan fazla bir süre geçti ve Street Fighter V gündemi yavaş yavaş ele geçirmeye başladı.

Haliyle yapımcı da söz verdiği güncellemelere aynı hızla devam ediyor. Eğer daha önce Kombat Pack’i satın aldıysanız, Tremor yarın (21 Temmuz) itibariyle oynanabilir karakterler arasına katılacak. Kombat Pack sahibi olmayan oyuncular ise Tremor’ı 28 Temmuz’dan itibaren ayrıca satın alabilecekler. Ayrıca ikinci Klassic Skin Pack’te yarın erişilebilir hale gelecek.

Bu aynı zamanda Tremor’ın Mortak Kombat serisinde oynanabilir bir karakter olarak ilk sınavı. Daha önce Mortal Kombat’ın PsVita versiyonunda ve Mortal Kombat: Special Forces’ta yüzünü gösteren karakterin oynanış videosu ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr