Mushroom 11, Ekim 15’de geliyor!

Untame’in geliştirdiği oyun ilk olarak PAX East 2014’de gösterilmişti ve gerçekten harika bir konsepti vardı. Görülen o ki yapımcı bu konsept üzerinde epey bir çalışmış ve sona doğru yaklaşmış. Mantarlar tarafından istila edilmiş bir çöl arazide gezinmek gerçekten ilginç bir tecrübe olacak. Yani, mantar olarak gezinmek.

Ha bu arada oyunun fragmanı’da çıktı. Hemen aşağıya ekliyoruz. Buna ek olarak 15 Ekim, Amerika’nın Ulusal Mantar Günü, her ne kadar bizde böyle bir kutlama olmasada, Amerika’da var işte. Başka kutlayacak bir şey bulamamışlar herhalde. Neyse haberimize dönersek eğer, Untame’in bu tarihi seçmesi bir tesadüf mü yoksa gerçekten geliştiriciler oyunu bu tarihe yetiştirmek için çok mu çalıştı bilemiyoruz ama öyle ya da böyle ilginç ama bir o kadar da hoş bir rastlantı olmuş.

mushroom11ss2-noscale

mushroom11ss3-noscale

mushroom11ss4-noscale

mushroom11ss5-noscale

mushroom11ss6-noscale

mushroom11ss7-noscale

mushroom11ss9-noscale

mushroom11ss10-noscale

mushroom11ss11-noscale

mushroom11ss12-noscale

mushroom11ss14-noscale

mushroom11ss15-noscale

mushroom11ss16-noscale

mushroom11ss17-noscale

mushroom11ss13-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr