Need for Speed in detayları açıklanıyor

Gamescom’da EA 5-9 ağustos tarihlerinde yer alacak. Ve tabi ki en çok merak edilen oyunlarından biri olan Need for Speed ile ilgili daha detaylı bilgleri de bizlerle paylaşacaklar.

Gamescom’da EA’in konferansına katılacak olanlar, oyuna göz gezdirebilecekler. Araçlarını modifiye ederek Ventura Bay (Los angeles’tan esinlenilmiş bir ortam) sokaklarında serbestçe dolaşabilecek veya özel tasarlanmış bazı yarışlara katılabilecekler. Oyunla ilgili olacak konferansta oyunun yapımcı ekibi yer alarak, oyunla ilgili görüntüler ve detayları paylaşarak; Need for Speed’den neler beklemeliyiz ve Need for Speed bizlere neler sunacak bunu göreceğiz. Gamescom’da EA’in programına buradan ulaşabilirsiniz.

Need for Speed için olacak olan konferans 5 ağustos Çarşamba günü olacak.

2885782-needforspeed_screen_02 2885784-needforspeed_screen_04 2885785-needforspeed_screen_05

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Olursa bu sefer olur bence çünkü ea bu oyuna yükleniyor ya yarış oyunları tekrar canlanır yada önümüzdeki 5 6 yıl yarış oyunlarını unutun. :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr