Need for Speed’in çıkış videosu yayımlandı!

Need for Speed serisinin önümüzdeki ay konsollara çıkacak yeni oyunu için çıkış videosu hazır.

Bir kez daha görüyoruz Need for Speed’in ismi 1995’teki ilk oyunu, gittiği yön ise NFS: Underground’u gösteriyor. Geliştirilmiş modifiye seçenekleri, sosyal medya eklentiler, farklı disiplinler ve gerçek karakterlerden oluşan rakipler ile oyun son zamanların en fazla beklenen NFS oyunu olmayı bir şekilde başarmış durumda.

Oyun 6 kasım tarihinde PS4 ve Xbox One için çıkacak ve PC versiyonunun grafiklerinin, platformun gücüne göre yeniden düzenlenmesi ve kare sınırının kaldırılması adına 6 ay ötelendiği duyuruldu, oyunculardan da homurtular yükselmeye başladı. Daha sonra gelen son açıklamada ise oyunun Xbox One ve PS4’te mod ayırt etmeksizin 30fps çalışacağı açıklandı.

Bununla birlikte oyuna bedava içerik eklentileri yapılacak ve herhangi bir oyun içi alım da söz konusu değil. Bu bedava içerikleri daha sonra PC versiyonu için satın alanlar oyunla beraber edinebilecek.

Oyunun sürekli internet bağlantısı gerektireceği de bir kez daha açıklandı. Diğer taraftan tek başınıza oynuyorsanız Playstation Plus veya Xbox Live Gold üyeliği gerekmeyecek.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr