Need for Speed’in ilk büyük güncellemesi yolda!

Need for Speed serisinin, yalın olarak sadece Need for Speed olarak çıkan serinin yeni oyunun ilk büyük güncellemesi yolda!

1995’ten beri devam eden serinin son oyunu Need for Speed’de Ghost Games’in yaptığı açıklamada bazı oyuncuların oyundaki hatalardan şikayet etmesi üzerine ilk büyük güncelleme yolda. Bu güncellemede hataların giderilmesi ve bazı dengelemeler bulunuyor bunlara Need for Speed bloğundan bakabilirsiniz. Bunun yanında önemli olarak AI Catch Up sistemindeki denge ve rubberbanding hatası giderilmiş olacak.

Şikayetler genellikle Xbox One platformu kullanan kullanıcılar tarafından yapıldı. Kasım ayının sonlarında yeni güncellemeyi yayımlanması planlanıyor. Avrupa’da Xbox One ve PS4 platformlarında 5 Kasım’da raflardaki yerini almıştı. PC içinse, PC versiyonunun grafiklerinin, platformun gücüne göre yeniden düzenlenmesi ve kare sınırının kaldırılması adına 6 ay ötelendiği duyurulduğunu tekrardan hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr