Dying Light’ın ilk genişleme paketi The Following’in çıkışına kısa bir süre kalmışken ilk 15 dakika videosu da yayınlandı.

Elbette eski Dying Light oyunu ve haritaları düşünüldüğünde, araçları da kullanabileceğimiz ek paket açıklandığı zaman akla tek bir soru gelmişti: “Nereye sığacaklar?”

Takipçilerimiz için iyi haberler var, oyuna yeni eklenecek haritanın toplam boyutu daha önceki haritaların tamamı kadar neredeyse, çünkü ek paket bu kez bir şehirde değil bir ülkede geçiyor. Haliyle Cihangir’e otomobil park etmeye çalışır gibi binalar ve çitler tarafından sıkıştırılıp durmamız söz konusu değil.

Paket sadece buggy’ler ve devasa haritadan ibaret değil. Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi son derece geliştirilmiş görseller, makineli tüfekler, crossbow’lar, Time Trial modu, Stadyum eklentisi ve ok kullanımı da oyuna eklenecekler arasında yer alıyor. Ayrıca Techland’ın eklediği karma sistemi sayesinde yerel halk hareketlerinize, tavırlarınıza göre size tepki verecek.

Season Pass sahiplerine ücretsiz sunulacak olan eklentinin satış fiyatı 15 dolar olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr