NERO şimdi de PS4 ve PC’ye geliyor!

Bu yılın başında Xbox One’a çıkan ve farklı yaklaşımı ile beğeni kazanan NERO, 2016 başında diğer platformlar için de geliyor.

Elbette bu bir diğer Xbox Exclusive oyununun diğer platformlara da kaptırılması anlamına geliyor. Stilize grafikleri, Myst tarzı mekanları, oynanışı ve size verdiği hissiyatı herşeyin üzerinde tutan yapısıyla oldukça farklı bir oyun olan NERO, yapımcı Storm in a Teacup’ın bugün yaptığı açıklamaya göre 2016 yılının başlarında PS4 ve PC’de de boy gösterecek.

Türü seviyorsanız eşşiz bir deneyim olacağı kanısındayız, zira sanat yönetimi bu kadar iyi, hissiyatı bu kadar yoğun oyun bulmanız zor. Xbox One sahibi değilseniz de artık önünüzde bir fırsat var, mutlaka deneyin, belki yapımcıya lacivert gökyüzünün altında geçirdiğiniz saatler için teşekkür edersiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr