NieR için yeni bir görüntü paylaşıldı.

16 Haziran’da hatırlarsanız Nier’in haberini vermiştik ve Square Enix ve Platinum Games ortaklaşa bir oyun olacağını duyurup altına küçük bir teaser koymuştuk. Square Enix sözünü tuttu tutmasına ama sadece bir tane kare paylaşarak.

309443-0

Görüntü yukarıda, binanın üstünde, yosunlaşmış ve bitkilerle kaplanmış şehre boş boş bakanın Nier olduğunu düşünüyoruz. Yine de bilemeyiz. Haberin belki de tek rahatlatıcı kısmı Square Enix’in önümüzdeki sonbaharda daha fazla bilgiler paylaşacağını söylemiş olması. Hiç olmazsa oyunun bir yalan değil de gerçekten böyle bir oyunla uğraşıldığını anladık.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr