Nintendo, EGX 2015’e 30 oyunla çıkartma yapacak!

E3’ün ardından Gamescom’da sessiz kalan Nintendo, EGX 2015’e tam 30 oyunla bomba gibi bir katılım yapmayı planlıyor.

Bu 30 oyun içinde en önemlileri ise Nintendo’nun Platinum Games gibi son derece saygıdeğer bir firmaya yaptırdığı Star Fox Zero, Xenoblade Chronicles X ve The Legend of Zelda: Triforce Heroes. Ayrıca indie oyunlar konusunda da oldukça fazla seçeneğin sunulması ve halihazırdaki serilerin de EGX’ten eksik olmaması bekleniyor. Ayrıca Splatoon, 200cc Mario Kart 8 turnuvaları ve Super Smash Bros savaşları da Nintendo’nun oyunculara sunacağı etkinlikler arasında.

Star Fox Zero, Xenoblade Chronicles X ve The Legend of Zelda: Triforce Heroes’un fragman & oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr