Nioh için 6 dakikalık oynanış videosu geldi!

Seneler önce ilk duyurusunun ardından ortadan kaybolan Nioh, bu yıl Playstation 4’e özel olarak piyasada olacak.

Öncelikle yayınlanan video aslında daha önce Tokyo Game Show sırasında basın mensuplarına gösterilmişti ve nihayet Team Ninja’nın Youtube kanalında yayınlandı. Elbette içerdiği şiddetten ötürü giriş yapmanız ve 18 yaşın üstünde olmanız gerekiyor.

İlk başlarda yapımcısının Koei Tecmo olması sebebiyle bizleri o kadar da heyecanlandırmayan oyun, görebileceğiniz gibi fazlasıyla Dark Souls veya Bloodborne esintileri taşıyor. Elbette tipi bizlere fena halde The Witcher’ın ana karakteri Geralt’ı andıran karakterimizin hareketlerine bir uzak doğu estetiği hakim.

Çıkış tarihi henüz netleşmeyen oyunun yıl sonuna kadar piyasada olması bekleniyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. kero 3 years ago | Cevapla
    bu ne ya zorlasa ps3 oyunu olur.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr