No Man’s Sky’dan 18 dakikalık oynanış videosu!

Geçtiğimiz E3 fuarında çalışan bir demosunu izleme şansı bulduğumuz No Man’s Sky’ın bu kez 18 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Devasa evreni ve oldukça merak edilen keşif sistemi nedeniyle No Man’s Sky senenin en fazla beklenen oyunları arasında çoktan yerini almıştı. Hello Games tarafından üretilen oyun için canlı bir oynanış videosu E3 2015’de gösterilmişti.

IGN First’ün 18 dakikalık videosunda da geçişlerin en az söz verildiği kadar yumuşak ve hızlı gerçekleştiğini, grafiksel anlamda ise halen fonksiyonelliğe önem verilmiş olduğunu görebilirsiniz. Oyunun henüz açıklanmayan bir tarihte oyuncular ile buluşmasını bekliyoruz.

Bunun dışında videoda bulabileceğiniz detaylar;

-Gezegenlerin kendi uyduları var
-Jetpack’iniz var.
-İstediğiniz yıldız sistemini beş aşamalı olarak tercih edebiliyorsunuz.
-Oyun keşiflerinizi takip edip bunları ödüllendiriyor.
-Gemiler ve silahları üretmek için bir crafting sistemi mevcut.
-Bulunduğunuz gezegenin yeryüzünü nasıl şekillendirebileceğiniz anlatılıyor.
-Geminiz yok edildiğinde neler oluyor ve ikili savaşlar nasıl gelişiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr