Nolan North’un Destiny’deki ilk seslendirmesi

Peter Dinklage, Ghost’ın seslendirmesi için yerini Nolan North ile değiştiğinden beri, Bungie bize Destiny’in ilk kamera kayıtlarını gösterdi.

Ghost, yani sizin oyundaki dostunuz, Destiny için gelecek olan yeni pakette yani The Taken King’de daha fazla role sahip olacak.

Birçok kişi Dinklage’in robotik seslendirmeyi iyi yapamadığından dolayı çıktığını düşünüyor ancak Bungie, Dinklage’in Game of Thrones’teki karakteri, Tyrion Lannister’den dolayı zaman sorunu yaşadıkları için yollarını ayırdıklarını ve Nolan North ile işe başladıklarını bildirdi. Nolan North ise bize hiç yabancı biri değil aslında, Uncharted’daki Nathan Drake abimiz kendisi.

Yapımcı Bungie, oyun içindeki karakterin sesinin değişmesinden dolayı çıkabilecek sorunları engellemek için Peter Dinklage’in eski ses kayıtlarını, Nolan North ile baştan kaydetti. 15 Eylül’de gelecek olan The Taken King, zaten hali hazırda harika olan online shooter oyununa, yeni lokasyonlar, bosslar, yeni silahlar ve daha fazlasını katacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr