Norman Reedus: Silent Hills projesi devam etmeli

Oyunun yüzü olması beklenen ünlü oyuncu Norman Reedus, konu ile ilgili üzgün olduğuna ve oyunun hayata geçirilmesi gerektiğine vurgu yapan açıklamalarda bulundu.

Açıklamalarında, “Eğer siz de benim gibi bu karara karşıysanız, yalnız değilsiniz” şeklinde cümleler kullanan Reedus, yapımcı Hideo Kojima ve Guillermo del Toro’nun konuyla ilgili bir şeyler yapılabileceği konusunda hala ümitli olduğunu da ekledi.

Reedus’a göre Silent Hills harika bir projeydi, iptali de çok anlamsız. İnternet ortamında oyunun hayranları tarafından gösterilen ilgi ve gelen talepler halen canlıyken, başlamak üzere olan çılgın bir yolculuğun yarıda kalması onu oldukça üzmüş gibi gözüküyor. Ona göre, bu video oyununu oynamak, oyunun hazırlanış sürecinin bir parçası olmak kadar keyifli olacaktı, ancak proje binlerce kamera tarafından farklı açılardan çekilmiş proje resimleri ile beraber iptal edildi.

Son olarak, oyuncuların Silent Hills’ın iptali ile ilgili olumlu ya da olumsuz görüş ve fikirlerinin, yeni bir projeye katkı sağlayabileceğini söylüyor. Belki oyunun fonlanlaması için Kickstarter akıllara gelebilir, ne dersiniz?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Arkadaşlar 25 adet WoW: Battle for Azeroth beta kodunu katılım yoğunluğuna göre sosyal medya kanallarımıza dağıttık… https://t.co/ZPjNP7TU4O
Yaz ayları oyun ayları! Yeni oyunlar, oyunlara yönelik koleksiyonlar ve yeni konsollar için kenara bir miktar para… https://t.co/GdDRAHfGDX

Flickr