NVIDIA HairWorks’le Saçlarınız Ahenkle Dans Etsin

Oyunlarda çevre şartları genel olarak aldı başını gitti. Ağaçlar, çimenler uzun zamandır gerçekçi; deniz-okyanus da gayet güzel halde artık. ama saçlar ve tabi tüyler, sıkıntılıydı.

Şimdi ise NVidia HairWorks ile saçlar resmen ahenkle dans eder hale gelmişler. Elbette bu şekilde oynayamacağız hepimiz. Sonuta her bir saç teli için ayrı bir işlem demek bu hareketler ve bu işlemi yapacak ekran kartları high-end dediğimiz seviyenin bile pahalı olanları.

Gene de bu şekilde gelişen saç-tüy yapısı, iştahımızı açıyor. Kurtların tüyleri, insanların saçları hele bir de yağmurla çamurla etkileşime de girdiği zaman tadından yenmeyecek şekilde oyunlar oluşacak. Elbette bir de DirectX 12’nin katacakları var NVidia HairWorks’un üzerine… Gelin şu video ile bir nebze gözünüzü doyuralım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr