Ori and the Blind Forest’a genişleme paketi geliyor

Bu yılın şimdiye kadarki en iyi macera & platform oyunu olan Ori and the Blind Forest maceramız genişleme paketi ile devam ediyor.

Xbox’tan Larry Hyrb sönük geçen Gamescom boyunca çok aktifti ve birbiri ardına duyurular yapmayı sürdürdü. Öyle ki Xbox’la alakalı pek çok duyuruyu bizzat Twitter hesabından öğrendik. Bu seferki de Ori and the Blind Forest’ı ilgilendiriyor. Oyuna detayları açıklanmayan bir ek paket geliyor ve bu yılın sonuna doğru Xbox One ve Windows 10’a özel olarak piyasaya sürülecek.

Oyunların giderek birbirine benzediği, giderek “x türde ne çıksa oynayan” oyunculara hitap etmeye başladığı günümüzde böyle bir oyunun yapılmış olması bile muhteşemdi, neyse ki oyunun hikayesi finansal anlamda da mutlu sonla bitti. Bakalım ek paketini oynarken bir yerde takılıp kaldığımızda ne kadar saç baş yolacağız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr