OSVR geliştirici kiti ön siparişe açıldı!

Razer ve Sensics’in üretimine ve geliştirilmesine liderlik ettiği sanal gerçeklik başlığı OSVR, 23 Ekim’de ön siparişe açıldı.

OSVR Hacker Development Kit (v.1.3) böylece ilk kez sektörde çalışan geliştiricilerin dışındaki kitleye de ulaştırılmış olacak. OSVR ön siparişe açılmadan 24 saat önce kayıt yaptıran 10.000’den fazla sanal gerçeklik meraklısı, OSVR’ın ilk sahipleri olacak. Bu büyük ilgiden dolayı, devrim niteliğindeki sanal gerçeklik başlığının ilk üniteleri çoktan satılmış oldu. Şu anda Razer ve ortakları daha çok üniteyi daha kısa zamanda üretmek için çalışıyorlar.

Yeni üniteler için ön siparişler www.razerzone.com/store/osvr-hdk üzerinden devam ediyor. OSVR Hacker Development Kit’in fiyatı 299.99 USD.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr