Outlast 2’den ilk ipuçları!

Outlast’in merakla beklenen devam oyunu hakkında ilk ipuçları Twitter üzerinden geldi.

Yaz aylarında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sunulması beklenen oyun Twitter üzerinden kullanıcı sorularına verilen yanıtlara bakarsak bu defa bir akıl hastanesinde geçmeyecek ve eskisine nazaran çok daha fazla “gizliliğe” önem verecek.

Tabii böyle deyince akla Amnesia serisi geliyor, değil mi? Outlast 2’nin gizlilik, gerilim ve aksiyonu nasıl harmanlayacağı direkt olarak oyunun başarısına da etki edecek haliyle.

Çok ciddi oranda korku öğeleri barındıran bir psikolojik gerilim olan Outlast, aynı zamanda Ps+’ın Playstation 4 için verilen ilk bedava oyunlarından biriydi ve bu sayede daha geniş kitlelere de ulaşmıştı. Yapımcı Red Barrells, Outlast 2’nin hemen her açıdan ilk oyunun sınırlarını zorlayacak bir yapım olacağını belirtmekte.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr