Outlast 2’den ilk ipuçları!

Outlast’in merakla beklenen devam oyunu hakkında ilk ipuçları Twitter üzerinden geldi.

Yaz aylarında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sunulması beklenen oyun Twitter üzerinden kullanıcı sorularına verilen yanıtlara bakarsak bu defa bir akıl hastanesinde geçmeyecek ve eskisine nazaran çok daha fazla “gizliliğe” önem verecek.

Tabii böyle deyince akla Amnesia serisi geliyor, değil mi? Outlast 2’nin gizlilik, gerilim ve aksiyonu nasıl harmanlayacağı direkt olarak oyunun başarısına da etki edecek haliyle.

Çok ciddi oranda korku öğeleri barındıran bir psikolojik gerilim olan Outlast, aynı zamanda Ps+’ın Playstation 4 için verilen ilk bedava oyunlarından biriydi ve bu sayede daha geniş kitlelere de ulaşmıştı. Yapımcı Red Barrells, Outlast 2’nin hemen her açıdan ilk oyunun sınırlarını zorlayacak bir yapım olacağını belirtmekte.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr